Berat Kandili Levhi Mahfuz

By | February 4, 2022

Berat Kandili Levhi Mahfuz. 07 nisan 2020 salı 12:18. Kvz.»džemat izet nanić» dornbirn hutba napisao hfz.midhat ef.

KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN Arifiye Haber
KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN Arifiye Haber from www.arifiyehaber.net

Recep ayı benim, şaban ayı allah'ın, ramazan ayı ise ümmetimin buyrulan ve allah ayı olarak isimlendirilen şaban ayının 14.gecesi berat kandilidir. Ey ali beni hak ile gönderen allaha yemin ederim ki levhi mahfuz da felan oglu felan şaki olarak yaratıldı ama allah bu hükmü sildi ve. Temize çıkmak, affa uğramak, berî olmak demektir.

“Bir Zorluktan Kurtulmak Ve Beri Olmak” Demektir.

Eğer ismimi levhi mahfuz'da şaki ,kötü yazdıysan benden kötülük ismimi gider.eğer yine ismim katında mahrum ve rızkımı dar yazdıysan onu sil ve rızkımı çoğalt beni hayra muvaffak kıl.rızkımı genişlet ve çoğalt zira sen kur'an'ı kerim'de buyurdun' ki allah dilediğini mahfeder. 12 haziran 2014 perşembe gününü 13 haziran cuma gününe bağlayan gece mübarek berat kandili’dir. Berat gecesi olunca ibadet için kalkınız.

07 Nisan 2020 Salı 12:18.

Bunalan gönüllerimizi ferahlatmaya, huzursuz kalplere şifa pompalamaya, hastaların şifasına. Berat kandili) este una dintre nopțile considerate sfinte în religia islamică.se sărbătorește în noaptea de 14 spre 15 a lunii șaban ⁠(en), lună premergătoare lunii sfinte ramadan, mai ales de către musulmanii sunniți. Učenjaci kažu da se u ovoj noći zapisuje sudbina svakog čovjeka za narednu godinu u knjigu levhi mahfuz u kojoj su sadržane sve objave uzvišenog, ali i sudbine svakog živog bića kojem je uzvišeni dušu udahnuo.

Ulu Allah’ın Mümin Kullarına Ihsan Etmiş Olduğu Manevi Nimetlerden Birisi De Üç Aylardan Ikincisi Olan Şaban Ayının Onbeşinci Gecesi Olan Berat Kandili’dir.

Bu gece, yani şaban’ın 15. Za riječi uzvišenog allaha dž.š.: Memet aslan, berat kandili mesajı.

Günahlardan Arınma, Temize Çıkma, Ilahi Af Ve Rahmete Nail Olma Anlamlarına Gelmektedir.

Pеygambеr еfеndimiz bеrat gеcеsindе, (allahümmеrzuknâ kalbеn takıyyеn minеşşirki bеriyyеn lâ kâfirеn vе la şakiyyâ) duasını çok okurdu. Başkan aslan, yayımladığı mesajda, “beraat; Kur'anımızın i̇slam'ında allah'a kulluk etmenin, o'na yönelmenin, tesbih edip yüceltmenin, ibadetin sürekliliğinin, samimiyetin esas olmasına, ikramiyeli zamanlar veya geceler olmamasına rağmen, şaban ayının 15.

Van Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan, Berat Kandili Mesajı Yayınladı.

Van organize sanayi bölgesi yönetim kurulu başkanı memet aslan, berat kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Müslümünanlar, berat kandili'nde tövbe edecek, namaz kılarak yüce allah'tan af dileyecek. Neka su salavat i selam na poslanika muhammeda, a.s., i njegovu časnu porodicu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *