Kandilli Rasathanesi Anlık Deprem

By | January 31, 2022

Kandilli Rasathanesi Anlık Deprem. 24.02.2022 14:41 çorum ’da az önce deprem oldu! İşte 12 şubat 2022 cuma afad ve kandilli rasathanesi son depremler listesi.

Kandilli Rasathanesi müdürü açıkladı; 7. siddetinde deprem
Kandilli Rasathanesi müdürü açıkladı; 7. siddetinde deprem from www.inegolonline.com

21 şubat pazartesi günü kandilli rasathanesi'nin verilerine göre elazığ, bolu, osmaniye, burdur ve kahramanmaraş gibi bazı illerimizde deprem gerçekleşti. Türkiye'de meydana gelen büyük ve küçük depremler ile anlık olarak güncelleyen kandilli rasathanesi 11 şubat cuma günü 4.1 büyüklüğünde merkez üssü gökova körfezi akdeniz'de. Sarsıntı hisseden vatandaşlar deprem mi oldu, nerede deprem oldu?.

Afad Ve Kandilli Rasathanesi, Ülkemizde Ve Komşu Ülkelerde Meydana Gelen Depremleri Liste Halinde Takipçileriyle Paylaşıyor.

Peki, bugün deprem oldu mu? Afad tarafından yapılan son dakika açıklamasında elazığ'ın sivrice ilçesinde 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldiği açıklandı. Kandilli rasathanesi türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri anlık olarak kaydediyor.

Sorularının Yanıtını Merak Edenler Için Güncel Son Dakika Deprem.

İşte 12 şubat 2022 cuma afad ve kandilli rasathanesi son depremler listesi. Kandilli rasathanesi de yalova deprem ile ilgili bilgi notu paylaştı. Kandilli rasathanesi verilerine göre elazığ sivrice'de 3.6 büyüklüğünde deprem.

Afad Ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi Yayınlandı (24 Şubat 2022) Giriş Tarihi:

Konya deprem son dakika | edinilen son dakika bilgisine göre, konya'da 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afad ve kandilli rasathanesi son depremler listesi! Kandilli, armutlu merkez üssünde gerçekleşen depremin.

Türkiye'de Meydana Gelen Büyük Ve Küçük Depremler Ile Anlık Olarak Güncelleyen Kandilli Rasathanesi 11 Şubat Cuma Günü 4.1 Büyüklüğünde Merkez Üssü Gökova Körfezi Akdeniz'de.

Türkiye’de deprem deyince akla gelen kurumlar olan afad ve kandilli rasathanesi, yaşanan tüm depremleri anlık olarak takipçileriyle paylaşıyor. Sabah saat 09.38'de isparta eğirdir'de meydana gelen 9 km derinlikte 3.2 şiddetinde gerçekleşen deprem vatandaşlar korkuttu. Son depremler| afad ve kandilli rasathanesi anlık olarak son depremler listesini paylaşıyor.

Kandilli Rasathanesi Ve Afad 3 Şubat 2022 Son Depremler.

Akdeniz'de meydana gelen deprem sonrası az önce deprem mi oldu, nerede ve kaç şiddetinde? soruları en çok aratılan konu oldu. Son depremler ile ilgili açıklamalar araştırılıyor. Tarih saat enlem(n) boylam(e) derinlik(km) md ml mw yer çözüm niteliği

Leave a Reply

Your email address will not be published.