Miraç Kandili Ile Ilgili Hadisler

By | February 26, 2022

Miraç Kandili Ile Ilgili Hadisler. Miraç kandili ile ilgili ayetler ve hadisler kısa. Bu beş vakit, (rabbinin bir lüftu olarak on misliyle kabul edilerek) senin için elli vakit sayılacaktır. hadisno :

Miraç Kandili Duası Salatı Ümmiye İlaveli 2019 Miraç
Miraç Kandili Duası Salatı Ümmiye İlaveli 2019 Miraç from www.youtube.com

Miraç kandili ile ilgili hadisler. Miraç gecesi, uğradığım her melek topluluğu, ümmetime hacamatı tavsiye etti. Miraç kandili ile ilgili hadisi şerifler.

Artık, Nezdimde (Hüküm Kesinleşmiştir), Bu Söz Değiştirilmez.

Recep ayı içerisinde yer alan ve 27. “ben kâbe’nin hatîm kısmında yatıyordum. Uyku ile uyanıklık arasında bana biri geldi, şuradan şuraya kadar (göğsümü) yardı.

Bin Damla Serpilsin Yüreğine, Bin Tatlı Mutluluk Dolsun Günlerine, Bin Bir Hayalin Gerçekleri Bulsun, Her Türlü Duaların Kabul Olsun, Kandilin Mübarek Olsun.

“i̇lmi ile amel etmeyen din adamlarıdır” dendi. Ölçtüğünüz zaman tastamam ölçün ve doğru terazi ile tartın. Beş vakit namaz farz kılınmıştır.

Miraç Gecesi, Uğradığım Her Melek Topluluğu, Ümmetime Hacamatı Tavsiye Etti.

Miraç kandili ile ilgili hadisler ahiret yolcusu hadis kitaplarında rivayet edildiği üzere:hz. Dostkelimeler.com / türkiye’nin en geniş güzel sözler, ayetler, hadisler ve atasözleri platformu. Geceye denk gelmesiyle ikinci kadir gecesi hükmünde olan miraç kandili ile ilgili hadisleri, okunacak duaları, çekilecek tesbihleri ve zikirleri sizler için bir araya getirdik.

Ahdinizi Yerine Getirerek Verdiğiniz Sözü Tutun.

Miraç ise, göklere yükseliş anlamına gelmektedir. Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri de miraç gecesidir. Peygamberimize (s.a.v) “peygamberlerden hiçbiri sen’den evvel, ümmetlerden hiçbiri de sen’in ümmetinden evvel cennete girmeyecektir!” müjdesi verilmiştir.

Uyku Ile Uyanıklık Arasında Bana Biri Geldi, Şuradan Şuraya Kadar (Göğsümü) Yardı.

Bu kapsamda miraç kandili ile ilgili ayetler, hadisler, bilgiler, şiirler, ilahiler, güzel sözler | miraç kandili mesajları resimli 2022 haberimizde. Miraç bir yükseliştir, bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden ter temiz bir kulluğa, en yüce mertebeye terakki ediştir. Haklı bir sebep olmadıkça allah’ın muhterem kıldığı cana kıymayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *