Miraç Kandili Mesajları Kürtçe

By | January 30, 2022

Miraç Kandili Mesajları Kürtçe. Müslümanların en çok paylaşımı yaptığı bu özle günde sevdiklerin unutulmaması gereğine inandığımız için siz değerli takipçilerimiz için miraç kandili mesajları yayınlıyoruz. Sizler için yepyeni editörlerimiz tarafından yazılmış ve çevrilmiş kürtçe.

Kandil Mesajları 2018, Kısa Miraç Kandili Sözleri Ve
Kandil Mesajları 2018, Kısa Miraç Kandili Sözleri Ve from www.youtube.com

Em wiladeta pêxember û rêberê me hz. Miraç kandili sözleri, kandili mesajları. Yarın eller semaya açılacak, dualar edilecek bu faziletli gece ihya edilecek.

Bugün Kandil Küslerin Barıştığı, Kardeşliğin Pekiştiği Gün Olsun.

En güzel miraç kandili mesajları ve sözleri 2022. Miraç kandili mesajları müslüman alemi tarafından recep ayının 27. Jibona ummeta îslamê, xususen jibo milletê me bibê sebebê xêr û xweşi yê, qendîla mîracê li we bimbarek be.

Allah Sana Sevdiklerinle Beraber Mutlu Ve Huzurlu Bir Şekilde Yaşamayı Nasip Etsin.qendîla We Miraç'e Bımbarek Be.bila Xwedê Fersendê Bide We Ku Hûn Bi Merivên Xweyên Dilşad Û Aram Re Bijîn.

Bu nedenle siz değerli takipçilerimiz için kürtçe aşk cümleler ve anlamlar. Muhammed (sav), di sala 1441’e pîroz dikin. Bir anın bir ömre bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle…

Sayfamızda Miraç Kandili Sözleri, Miraç Kandili Mesajları, Miraç Kandili Sözleri Yeni, Miraç Kandili Sözleri Kısa, Miraç Kandili Sözleri Facebook Yer Almaktadır.

Etiketlerden en son videoları keşfedin: Negüzelsözler kürtçe güzel sözler konusuna bir göz atın! Mekkemedi̇nemenzi̇l (@mekkemkalbim), 𝕾𝖔𝖓 𝖌𝖊𝖈𝖊𝖒(@son_gecem8), emrah şerbetli̇(@emrah37serbetli), vedat kaya(@vedatkaya131), 👑_rᴇᴀʟ.kɪɴɢ_👑(@full_damar_sozler).

Kürtçe Bilgi, Kürtçe Alanında Farklı Kategorilerde Içerik Sağlayan Geniş Kapsamlı Bir Portaldır.

Takip edilen içerik üreticilerinin popüler içeriğini izleyin: Van'ın demokratik toplum partisi (dtp)'li belediye başkanı bekir kaya, miraç kandili sebebiyle belediye binası önüne astığı kürtçe afişle vatandaşların kandilini tebrik etti. Yarın eller semaya açılacak, dualar edilecek bu faziletli gece ihya edilecek.

Miraç Peygamber Efendimizin Allah Huzuruna Kabul Edildiği Gündür Ve Bugünde En Özel Miraç Kandili Sözleri Ile Kutlanıyor.

İşte i̇slam dünyasında mübarek kabul edilen ve. Miraç kandili müslüman alemi için en önemli gecelerden birisi olarak kabul edilir. Barışa, kucaklaşmaya, huzura ve insanlığın saadetine vesile olması temennisiyle kandilimiz mübarek olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.