Miraç Kandili Tebrikleri

By | January 31, 2022

Miraç Kandili Tebrikleri. Üç aylar içinde yer alan miraç kandili 15 mayıs 2015 , berat kandili 1 haziran 2015 , kadir gecesi ise ramazan ayında 13 temmuz'da idrak edilecek. Af ve namazın müjdeleyicisi miraç kandili'miz mübarek olsun.

Resimli Miraç Kandili Tebrikleri
Resimli Miraç Kandili Tebrikleri from www.nkfu.com

Regaip kandili mesajları regaip kandiliniz mübarek olsun! Sayfamızda miraç kandili sözleri, miraç kandili mesajları, miraç kandili sözleri yeni, miraç kandili sözleri kısa, miraç kandili sözleri facebook yer almaktadır. 10 mart çarşamba günü (bugün) miraç kandili idrak edilecek.

Kardeşliğin Daimi Olduğu, Sevgilerin Birleştiği, Dostlukların Bitmediği Yine De Mutlu, Umutlu Ve Sevgi Dolu,Rahmetlerin Yağmur Gibi Yağdığı Nice Kandillere.

Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Muhammed (s.a.v)’in doğum gecesi ve aynı zamanda hicrî rebiülevvel ayının 12. Üç aylar içinde yer alan miraç kandili 15 mayıs 2015 , berat kandili 1 haziran 2015 , kadir gecesi ise ramazan ayında 13 temmuz'da idrak edilecek.

2 Rek’atte Bir Selâm Verilir.

Miracın birkaç saat müddeti, binler seneler hükmünde vüs'ati ve ihatası ve uzunluğu vardır. 40 yorum sıralama (tarihe göre) tarihe göre popüler. Merdiven, göğe yükselme, yukarı çıkma manalarına gelir.

Gecesine Tekabül Eden Miraç Kandili, Bu Sene 2 Nisan 2019 Salı Gününe Geliyor.

2021 mevlid kandilinde sevdiklerinize atabileceğiniz, gönderebileceğiniz resimli mesajlar, mevlid kandili tebrik sözleri, dini sözler. Akıllarımız, kalblerimiz ve ruhlarımız için nur, nefislerimiz için de mürşid eyle. Edeceğimiz dualar iki alemde insanlığın hayrına, iyiliğine ve kurtuluşuna olsun.

Kim Canı Gönülden Iman Eder, Kalbini Her Türlü Günah, Nifak Ve Bozgunculuktan Temiz Tutar, Dili Ile Doğru Ve Tatlı Konuşur, Endişeye Düşmeden Haline Razı Olur.

En yeni mirac kandili mesajı; Bugün günlerden islam aleminin en önemli günlerinden olan berat kandili. En güzel cuma mesajları 2014 resimli cuma tebrikleri cuma duası hayırlı cumalar kartları güzel sözler;

Siz De, Berat Kandilinde Sevdiklerinizi Daha Da Mutlu Etmek, Uhrevi.

İslam alemi bu yıl da peygamber efendimiz hz. Af ve namazın müjdeleyicisi miraç kandili'miz mübarek olsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun, allah darda kalan, derdi sıkıntısı olan tüm mazlumların duasını kabul etsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.